TRANSPORT
Mebli | RTV | AGD

Usługi Transportowe

Sprzęt AGD i RTV wymaga specjalnego traktowania podczas transportu. Jest podatniejszy na uszkodzenia niż meble ze względu na obecność precyzyjnych mechanizmów czy kruchych elementów. Jeśli nie wiesz w jaki sposób przewozić dany sprzęt to koniecznie skontaktuj się z nami. Nasz doświadczony zespół pomoże tobie w realizacji tego zadania.

W zakres naszych usług transportowych wchodzą:

Zajmujemy się również odbiorem i transportem mebli z salonów meblowych oraz rzeczy z różnego typu sklepów. Transport mebli z naszą firmą będzie w 100% profesjonalny.

Jak zamówić przewóz mebli?

Zapytanie

Kontaktując się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail, zostaniesz poproszony o przedstawienie ilości rzeczy do przewiezienia, pięter z jakich zachodzi potrzeba zniesienia towaru oraz wyniesienia w nowym miejscu, dostępu do wind oraz możliwości podjazdu pod miejsce załadunku.

Zamówienie

Po akceptacji oferty ustalamy dzień oraz dokładną godzinę, o której nasza ekipa powinna zjawić się u Państwa w celu rozpoczęcia zlecenia.

Realizacja

W zależności od stopnia przygotowania się do przeprowadzki zaczynamy pakować rzeczy, zabezpieczać oraz znosić do samochodu. Następnie rzeczy te są odpowiednio układane oraz zabezpieczane na aucie tak, aby uniknąć jakichkolwiek uszkodzeń podczas jazdy samochodem.

Z nami każda przeprowadzka staje się prosta !

+48 793 175 222

Masz pytania

Wyślij wiadomość

+48 793 175 222

info@kamyktrans.pl

Dane firmy:

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „KAMYKTRANS”
Grzegorz Szczepaniak
NIP: 639-170-01-17 

O nas:
Nasza firma przeprowadzkowa organizuje i realizuje przeprowadzki biur, firm, domów i mieszkań.

Call Now