PRZEPROWADZKI
Domów | Mieszkań | Biur

Przeprowadzki od A do Z

Jeżeli chcesz, aby Twoja przeprowadzka przebiegła sprawnie i bez niespodzianek, to dobrze trafiłeś/-aś. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w małych jak i dużych przeprowadzkach mieszkań, domów i biur. Do Państwa dyspozycji posiadamy bus dostawczy o pojemności do 3,5 tony co pozwala na załadowanie dużej ilości rzeczy oszczędzając Wasz cenny czas oraz pieniądze.

W ramach przeprowadzek domów i mieszkań  oferujemy:

Jak zamówić przeprowadzkę?

Zapytanie

Kontaktując się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail, zostaniesz poproszony o przedstawienie ilości rzeczy do przewiezienia, pięter z jakich zachodzi potrzeba zniesienia towaru oraz wyniesienia w nowym miejscu, dostępu do wind oraz możliwości podjazdu pod miejsce załadunku.

Zamówienie

Po akceptacji oferty ustalamy dzień oraz dokładną godzinę, o której nasza ekipa powinna zjawić się u Państwa w celu rozpoczęcia zlecenia.

Realizacja

W zależności od stopnia przygotowania się do przeprowadzki zaczynamy pakować rzeczy, zabezpieczać oraz znosić do samochodu. Następnie rzeczy te są odpowiednio układane oraz zabezpieczane na aucie tak, aby uniknąć jakichkolwiek uszkodzeń podczas jazdy samochodem.

Z nami każda przeprowadzka staje się prosta !

+48 793 175 222

Masz pytania

Wyślij wiadomość

+48 793 175 222

info@bagazowka-24.pl

Dane firmy:

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „KAMYKTRANS”
Grzegorz Szczepaniak
NIP: 639-170-01-17 

O nas:
Nasza firma przeprowadzkowa organizuje i realizuje przeprowadzki biur, firm, domów i mieszkań.

Call Now